luni, 15 februarie 2010

intrebare

De ce esente ? suna jurnalistic...dar e primul cuvant care mi-a venit in minte in graba de a creea un blog;dar nu superficial ...chiar cred in esente...esenta vietii,a gandului ,a iubirii ,a iertarii...cred ca putem pune esente in orice nu?
Astept ganduri...
Pana maine,
Carmen

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu